arrow 87 32    email 12 32    printer 3 32

www.swiat-paznokci.pl - strona głowna

   Galeria Urody Świat Paznokci. Nasze doświadczenie nabyliśmy prowadząc ponad 13 lat Gabinet Kosmetyczny w Lublinie, który zjednał sobie rzeszę zadowolonych, stałych klientów. Od 2013 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem na woj.lubelskie Firmy Ani-rober.

   Nie trzeba daleko szukać, żeby znależć się w miejscu, gdzie będziecie Państwo w 100% zadowoleni ze świadczonych przez Nas usług na najwyższym poziomie. Nie zabraknie też u nas atrakcyjnych promocji, pakietów i programów lojalnościowych, dzięki którym zdobywamy coraz większą grupę zadowolonych klientów.

   Kosmetyką zajmujemy się z zamiłowania. Gwarantujemy, że nasza wiedza, umiejętności i zaangażowanie zostaną wykorzystane dla Państwa satysfakcji. Nasz salon kosmetyczny oferuje szeroki wachlarz usług, którę spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Naszą ofertę kosmetyczną i estetyczną adresujemy do kobiet, przyszłych mam i do mężczyzn.

   Wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe - uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach i Konferencjach aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

   Najwyższe standardy utrzymania czystości i higieny, sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym najwyższej klasy, będącym na wyposażeniu salonu. Naszym celem jest fachowa i skuteczna pomoc w przypadkach, w których zwykła kosmetyka sobie nie radzi. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w Polsce specjalizujących się w dziedzinie Leczniczej stylizacji paznokci żelem bezkwasowym.

www.swiat-paznokci.pl - strona główna

   Kolejną Nowością na rynku lubelskim jest Trawła na brwi i rzęsy oraz henna keratynowo-arganowa z dodatkiem aloesu, która odbudowuje strukturę włosa, regeneruję i nawilża, dzięki czemu brwi i rzęsy stają się lśniące, mocne i zdrowe.

   Pracujemy na kosmetykach najlepszej jakości renomowanych firm: Ani-rober, Thuya, Gehvol, Clarena. Kosmetyki oferujemy także w sprzedaży detalicznej, w ramach pielęgnacji pozabiegowej, w celu podtrzymania efektów uzyskanych podczas zabiegów.

   Współpracujemy również z lekarzem medycyny estetycznej, który wykonuje: zabiegi usuwania zmarszczek metodą nieinwazyjną: botox, wypełniacze, kwas hialuronowy, sculptra – kwas polimlekowy.

   Miła i kameralna atmosfera, ciepłe i przytulne wnętrze, relaksuąca muzyka pozwolą Państwu odprężyć się, wyciszyć, a następnie cieszyć się efektami naszych starań już po opuszczeniu naszego salonu kosmetycznego.

 

Serdecznie zapraszamy.

All rights reserved © 2019 www.swiat-paznokci.pl licznik odwiedzin: 4897; licznik odwiedzin online: 2